Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиДоручення Президента України№  / 2013-07-03

ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Щодо запобігання та протидії діяльності організованих злочинних угрупувань з легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

Ураховуючи, що злочинна діяльність організованих злочинних угруповань, у тому числі міжнародних, щодо легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму становить загрозу національним інтересам і національній безпеці України, з метою запобігання та протидії такій злочинній діяльності, недопущення спричинення такою діяльністю дестабілізації соціально-економічної ситуації в державі:

М.АЗАРОВУ
А.КЛЮЄВУ

1. Забезпечити в установленому порядку активізацію за участю Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, роботи щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, зокрема здійснення заходів фінансового моніторингу.

Доповісти до 2 вересня 2013 року

М.АЗАРОВУ
А.КЛЮЄВУ
О.ЯКИМЕНКУ
Г.ІЛЛЯШОВУ

2. Забезпечити за участю Генеральної прокуратури України: активізацію роботи щодо виявлення схем і механізмів легалізації доходів, одержаних внаслідок організованої злочинної діяльності, та перерозподілу таких доходів, притягнення в установленому порядку винних осіб до відповідальності;

посилення взаємодії правоохоронних та інших державних органів з питань боротьби з організованою злочинністю, поліпшення міжвідомчого співробітництва контролюючих і правоохоронних органів;

здійснення в установленому порядку заходів міжнародного співробітництва у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму щодо виконання судових рішень, які стосуються конфіскації таких доходів, а також учинення процесуальних дій у межах кримінального провадження щодо легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.

Доповісти до 2 вересня 2013 року

В.ПШОНЦІ

3. Пропоную посилити нагляд за додержанням і застосуванням законів з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Доповідати щоквартально

А.КЛЮЄВУ

4. Забезпечити підготовку до розгляду на засіданні Ради національної безпеки і оборони України питання про стан запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Термін - 31 жовтня 2013 року

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ