Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаЗвернення громадянЗвернення громадян

Звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення до Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. Петра Болбочана, 8, м. Київ, 01601.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання цих  вимог,  повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів  від  дня  його  надходження,  крім  випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Адреса електронної поштової скриньки Апарату РНБО України для надсилання електронних звернень громадян: gromada@rnbo.gov.ua.

Телефони для надання інформації про звернення громадян:  (044) 255-05-15, 255-06-49.

 

 

 

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 09.07.2019 №505/2019 «Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів» організовано роботу «телефону довіри» для опрацювання звернень громадян про випадки контрабанди та корупції під час митного оформлення товарів, а також про дії, що мають ознаки ухилення від сплати митних платежів.

Номер «телефону довіри» з протидії контрабанді та корупції на митниці: 0800 - 503 - 486.