Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 895/2006 / 2006-10-25

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

N 895/2006 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 вересня 2006 року Про стан виконання статті 4 Указу Президента України від 8 лютого 2005 року N 208 Про деякі питання організації діяльності Ради національної безпеки і оборони України

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 вересня 2006 року "Про стан виконання статті 4 Указу Президента України від 8 лютого 2005 року N 208 "Про деякі питання організації діяльності Ради національної безпеки і оборони України" (додається).

2. У зв'язку з рішенням Ради національної безпеки і оборони України:

1) на часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 1 грудня 1994 року N 714 "Про Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю" установити, що Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю діє при Раді національної безпеки і оборони України і здійснює опрацювання і комплексне вирішення проблем міжгалузевого характеру, забезпечує науково-аналітичне та прогнозне супроводження діяльності Ради національної безпеки і оборони України;

2) Кабінету Міністрів України:

привести свої рішення у відповідність із цим Указом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх актів у відповідність із цим Указом.

3. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Президент України

Віктор ЮЩЕНКО

м. Київ, 24 жовтня 2006 року, N 895/2006

Рада національної безпеки і оборони України

РІШЕННЯ

Про стан виконання статті 4 Указу Президента України від 8 лютого 2005 року N 208 "Про деякі питання організації діяльності Ради національної безпеки і оборони України"

Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підпорядкувати Раді національної безпеки і оборони України Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.

Покласти на Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю здійснення опрацювання і комплексного вирішення проблем міжгалузевого характеру, забезпечення науково-аналітичного та прогнозного супроводження діяльності Ради національної безпеки і оборони України у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

2. В.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України подати у місячний строк на затвердження Президентові України проект Положення про Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.

Це рішення прийнято одноголосне.

Голова Ради національної безпеки і оборони України

В.ЮЩЕНКО

В.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України

В.ГОРБУЛІН