Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 589/2020 / 2020-12-28

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 грудня 2020 року «Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 грудня 2020 року «Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

28 грудня 2020 року

Введено в дію
Указом Президента України
від 28 грудня 2020 року № 589/2020

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 28 грудня 2020 року

Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України

Розглянувши сукупність проблемних питань, пов’язаних із реалізацією державної політики інноваційного розвитку України, з метою удосконалення взаємовідносин суб’єктів економічної діяльності у сфері високих технологій, зокрема в підготовці кадрів, проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень та у виробництві і реалізації високотехнологічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також прискорення переходу України на інноваційну модель розвитку Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Утворити відповідно до статті 14 Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України» Міжвідомчу комісію з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони стосовно комплексного розвитку високих технологій.

2. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України подати у місячний строк на затвердження Президентові України проект Положення про Міжвідомчу комісію з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони стосовно комплексного розвитку високих технологій.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ