Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 310/2017 / 2017-10-07

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні».

2. Затвердити Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні (додається, для службового користування).

3. Кабінету Міністрів України разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації Концепції забезпечення контррозвідувального режиму в Україні та забезпечити його виконання.

4. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

 

6 жовтня 2017 року

 


Введено в дію
Указом Президента України
від 6 жовтня 2017 року
№310/2017

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України
від 13 вересня 2017 року

Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні

Розглянувши проект Концепції забезпечення контррозвідувального режиму в Україні, розроблений Службою безпеки України разом із зацікавленими державними органами, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект Концепції забезпечення контррозвідувального режиму в Україні.

2. Запропонувати Президентові України:

затвердити Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні;

доручити Кабінету Міністрів України разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації Концепції забезпечення контррозвідувального режиму в Україні та забезпечити його виконання.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ