Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 283/2017 / 2017-09-28

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року "Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період"

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106, статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року "Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період" (додається, пункт 3 - для службового користування).

2. Затвердити Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період (додається, для службового користування).

3. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

4. Для службового користування.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

25 вересня 2017 року


Введено в дію
Указом Президента України
від 25 вересня 2017 року
№ 283/2017

 

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 13 вересня 2017 року

Про Концепцію реформування та подальшого розвитку
системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період

Розглянувши поданий Кабінетом Міністрів України на розгляд Президентові України проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період, розроблений Міністерством оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період та запропонувати її Президентові України для затвердження.

2. Кабінету Міністрів України:

забезпечити реалізацію положень Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період;

інформувати щорічно, до 1 лютого, про стан реалізації Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

3.  Для службового користування.

 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ