Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 560/2016 / 2016-12-19

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 грудня 2016 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки України в економічній сфері та захисту інтересів вкладників»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 грудня 2016 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки України в економічній сфері та захисту інтересів вкладників» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

18 грудня 2016 року 


Введено в дію
Указом Президента України
від 18 грудня 2016 року
№ 560/2016

РІШЕННЯ
Ради національної безпеки і оборони України

від 18 грудня 2016 року

Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки України в економічній сфері та захисту інтересів вкладників

Заслухавши інформацію члена Ради національної безпеки і оборони України, Голови Національного банку України В.Гонтаревої щодо фінансової спроможності банківської системи України, з метою забезпечення стабільності фінансового ринку, а також захисту інтересів вкладників, що відповідно до статті 8 Закону України «Про основи національної безпеки України» є одним з основних напрямів державної політики з питань національної безпеки України в економічній сфері, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Інформацію члена Ради національної безпеки і оборони України, Голови Національного банку України В.Гонтаревої про зростання кредитних ризиків у сфері банківських послуг, що становить загрозу національній безпеці України в економічній сфері, а також про прийняті 18 грудня 2016 року Правлінням Національного банку України та Радою з фінансової стабільності рішення взяти до відома.

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України розглянути на підставі пропозицій Національного банку України питання щодо капіталізації за участю держави в установленому законодавством порядку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК».

3. Кабінету Міністрів України за участю Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку невідкладно вжити вичерпних заходів щодо недопущення дестабілізації фінансової системи держави та забезпечення захисту прав вкладників.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ