Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 702/2005 / 2005-04-26

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Питання Воєнної доктрини України

Виходячи з проголошеної Україною стратегічної мети набуття членства в Організації Північноатлантичного договору (НАТО) та Європейському Союзі та відповідно до статті 107 Конституції України п о с т а н о в л я ю:

Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 квітня 2005 року "Про внесення змін до Воєнної доктрини України".

У зв'язку з рішенням Ради національної безпеки і оборони України:

1. Внести зміни до Воєнної доктрини України, затвердженої Указом Президента України від 15 червня 2004 року N 648 (зі змінами, внесеними Указом від 15 липня 2004 року N 800 , виклавши абзац другий пункту 9, абзаци другий і третій пункту 16 відповідно в такій редакції:

"зміцнення довіри між державами, послідовне зниження загрози використання воєнної сили, проведення політики євроатлантичної інтеграції, кінцевою метою якої є вступ до НАТО, як основи загальноєвропейської системи безпеки";

"В умовах сучасної воєнно-політичної обстановки інтереси національної безпеки України зумовлюють істотне поглиблення відносин з НАТО і ЄС. Виходячи з того, що НАТО і ЄС є гарантами безпеки і стабільності в Європі, Україна готується до повноправного членства в цих організаціях.

Активізація євроатлантичної інтеграції України з орієнтацією на вступ до НАТО як основи загальноєвропейської системи безпеки та пов'язане з цим глибоке реформування оборонної сфери держави відповідно до європейських стандартів належать до найважливіших пріоритетів як зовнішньої, так і внутрішньої політики".

2. Кабінету Міністрів України:

привести в місячний строк свої рішення у відповідність із цим Указом;

забезпечити приведення у двомісячний строк актів центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Указом.

Президент України

В.ЮЩЕНКО

м. Київ, 21 квітня 2005 року N 702/2005