Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 458/2014 / 2014-05-07

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2014 року «Про деякі заходи щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку із тимчасовою окупацією території України»

Відповідно до статей 107 та 112 Конституції України постановляю:

1.Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2014 року «Про деякі заходи щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку із тимчасовою окупацією території України» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

7 травня 2014 року

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ
від 28 квітня 2014 року

Про деякі заходи щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку із тимчасовою окупацією території України

Розглянувши стан реалізації заходів щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку із тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя внаслідок збройної агресії Російської Федерації, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1.Кабінету Міністрів України невідкладно опрацювати механізм захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку із тимчасовою окупацією території України.

2. Міністерству юстиції України:

1) разом із Фондом державного майна України та іншими заінтересованими органами виконавчої влади, за участю органів місцевого самоврядування узагальнити й у двотижневий строк передати до Генеральної прокуратури України відомості, у тому числі відповідні підтверджуючі документи, про вартість майна та майнових прав держави Україна на тимчасово окупованій території України, про шкоду, завдану порушенням прав держави у зв'язку з тимчасовою окупацією території України;

2) підготувати та подати в установленому порядку до Європейського суду з прав людини доповнення до заяви у справі «Україна проти Росії» стосовно уточнення розмірів шкоди внаслідок порушення права власності у зв'язку з тимчасовою окупацією території України.

3. Запропонувати Генеральній прокуратурі України за результатами опрацювання відомостей про вартість майна та майнових прав держави Україна на тимчасово окупованій території України, про шкоду, завдану порушенням  прав держави у зв'язку з тимчасовою окупацією території України, розглянути можливість порушення в установленому порядку питання щодо застосування стосовно відповідних юридичних осіб заходів кримінально-правового характеру, звернення до судів України.

Голова Ради національної
безпеки і оборони України                                     Олександр ТУРЧИНОВ

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України                                     Андрій ПАРУБІЙ