Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 453/2014 / 2014-05-06

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 травня 2014 року «Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері»

Відповідно до статей 107 та 112 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 травня 2014 року «Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

5 травня 2014 року

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ
від 5 травня 2014 року

Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері

З метою нарощування зусиль зі стабілізації ситуації в Україні та унеможливлення проведення з боку Російської Федерації диверсійно-розвідувальної і підривної діяльності, спрямованої на створення приводу для введення на територію України регулярних військ Росії, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1.Запропонувати виконуючому обов'язки Президента України, Голові Верховної Ради України прийняти в установленому порядку рішення про часткову мобілізацію.

2. Службі безпеки України вжити додаткових заходів щодо унеможливлення витоку інформації стосовно підготовки та виконання покладених на Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи України завдань.

3. Кабінету Міністрів України:

опрацювати у тижневий строк питання щодо збільшення рівня пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та за результатами опрацювання внести в установленому порядку відповідні пропозиції;

забезпечити уніфікацію грошового забезпечення військовослужбовців та громадян України, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань України і залучаються для виконання завдань, покладених на Збройні Сили України, інші військові формування України у мирний час.

Голова Ради національної
безпеки і оборони України                              Олександр ТУРЧИНОВ

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України                               Андрій ПАРУБІЙ