Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 63/2010 / 2010-01-26

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 січня 2010 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності при виготовленні виборчих бюлетенів для повторного голосування з виборів Президента України»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 січня 2010 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності при виготовленні виборчих бюлетенів для повторного голосування з виборів Президента України» (додається).

2. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

25 січня 2010 року

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ

від 25 січня 2010 року

Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності при виготовленні виборчих бюлетенів для повторного голосування з виборів Президента України

Заслухавши інформацію про ситуацію на державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів», Рада національної безпеки і оборони України відзначає, що ситуація на цьому підприємстві, яке уповноважене здійснювати виготовлення виборчих бюлетенів для повторного голосування з виборів Президента України, загрожує належній організації та прозорості виборчого процесу на виборах Президента України, що може призвести до спотворення волевиявлення виборців.

З метою запобігання виникненню загрози національній безпеці України шляхом порушення прав громадян при проведенні повторного голосування з виборів Президента України, недопущення спотворення волевиявлення виборців на виборах Президента України Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Міністерству внутрішніх справ України невідкладно забезпечити в установленому порядку охорону та оборону внутрішніми військами Міністерства внутрішніх справ України державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» на період до дня повторного голосування з виборів Президента України.

2. Міністерству фінансів України забезпечити виконання з 27 січня 2010 року обов'язків керівника державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» найбільш професійно підготовленим і таким, якому надано допуск до державної таємниці із відповідним ступенем секретності, працівником з числа керівництва цього державного підприємства.

3. Покласти на Службу безпеки України здійснення на період до дня повторного голосування з виборів Президента України контролю на державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» за процесом виготовлення, зберігання та передачі виборчих бюлетенів.

4. Управлінню державної охорони України, Міністерству внутрішніх справ України посилити в межах визначених повноважень режим охорони щодо приміщень Центральної виборчої комісії, інших державних органів, уповноважених організовувати підготовку та проведення виборів Президента України.

5. Службі безпеки України здійснити заходи щодо недопущення незаконного виготовлення виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації.

6. Запропонувати Генеральній прокуратурі України у найкоротший строк забезпечити всебічне вивчення подій та надати правову оцінку фактам втручання у роботу державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Голова Ради національної безпеки і оборони України       В.ЮЩЕНКО
Секретар Ради національної безпеки і оборони України    Р.БОГАТИРЬОВА