Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаОфіційні документиУкази Президента України№ 1128/2008 / 2008-12-02

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Спеціального представника України з розвитку відносин з Російською Федерацією

З метою забезпечення єдиного зовнішньополітичного курсу щодо розвитку українсько-російських відносин, відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Призначити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Російській Федерації - Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України ГРИЩЕНКА Костянтина Івановича Спеціальним представником України з розвитку відносин з Російською Федерацією.

2. Визначити, що Спеціальний представник України з розвитку відносин з Російською Федерацією:

веде за дорученням Президента України переговори державного рівня з російською стороною з усього комплексу українсько-російських відносин;

вносить за дорученням Президента України російській стороні пропозиції з розв'язання проблемних питань українсько-російських відносин.

Надати Спеціальному представникові України з розвитку відносин з Російською Федерацією право запитувати і одержувати від міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади інформацію з питань українсько-російських відносин.

3. Спеціальному представникові України з розвитку відносин з Російською Федерацією оперативно інформувати Президента України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України про результати переговорів та консультацій з російською стороною.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України             Віктор ЮЩЕНКО

1 грудня 2008 року