Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату12.09.2025, 16:35

Програма стратегічного лідерства «SOPHOS.JOINT.CYBER 3.0» успішно завершена

7.jpegУ вересні 2025 року відбувся фінальний четвертий модуль щорічної програми стратегічного лідерства «SOPHOS.JOINT.CYBER 3.0», започаткованої Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО України.

Модуль під назвою «Мистецтво асиметрії» підсумував цьогорічну програму, об’єднавши понад 50 учасників з різних секторів – силових відомств, оборонної промисловості, міністерств, об’єктів критичної інфраструктури, бізнесу, наукової спільноти та експертного середовища.

1.jpegПротягом чотирьох навчальних модулів учасники взаємодіяли з управлінцями, філософами, творчими особистостями, політологами та іншими мислителями. Програма була спрямована на дослідження систем управління, розробку новаторських підходів і оцінку їхнього впливу як на Україну, так і на міжнародну спільноту.

3.jpegПідбиваючи підсумки програми, керівниця служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки, секретар НКЦК Наталія Ткачук наголосила на важливості стратегічного мислення для кіберстійкості держави:

«Сьогодні стратегічне мислення у сфері кібербезпеки є не менш важливим, ніж технології. Започаткована НКЦК програма стратегічного лідерства формує лідерів, здатних зміцнювати стійкість держави, розвивати потенціал України та приймати асиметричні рішення, необхідні для перемоги».

Важливою складовою навчання стало опрацювання реальних кейсів стратегічних рішень, ухвалених 51.jpegукраїнськими лідерами в умовах війни. Такий формат дав змогу учасникам вийти на новий рівень стратегічного мислення, що є критично важливим для розвитку національної спроможності у сфері кібербезпеки.

Програма стратегічного лідерства «SOPHOS.JOINT.CYBER 3.0» організована у партнерстві з Глобальним центром GC3.