Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату11.03.2024, 15:46

Надходження снарядів, виробництво зброї, фортифікації завдовжки 2000 км: Президент провів Ставку

president_stavka_11032024.jpgПрезидент України Володимир Зеленський у понеділок, 11 березня, провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якому обговорили кілька питань – ситуацію на полі бою, фактичне та майбутнє надходження снарядів, зведення нових оборонних рубежів.

«Ставка. Детальні зведення від командування щодо ситуації на полі бою. Доповіді Головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича, командувачів на місцях. Куп’янський, Лиманський, Бахмутський, Авдіївський, Мар’їнський, Південний напрямки, операції морської піхоти», – повідомив глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що на Ставці було заслухано доповіді міністра оборони Рустема Умєрова та очільника Мінстратегпрому Олександра Камишіна. Йшлося про забезпечення фронту всім необхідним, фактичне та майбутнє надходження снарядів, ракет та іншого озброєння. Власне виробництво.

«Інша важлива тема – фортифікації. Звіт Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо темпів зведення нових оборонних рубежів. Захист у три смуги завдовжки 2000 кілометрів – масштабне завдання, але зараз темпи хороші. Розраховую на вчасне завершення», – акцентував Президент України.