Олексій Данілов: Український Крим ніколи не здасться, він завжди чинитиме опір
Дорогі друзі, шановні українці!
Сьогодні виповнюється десята річниця Дня спротиву окупації Криму. День, який важливий для всієї України і кожного українця.
День, який буде мати своїм логічним продовженням відзначення Дня звільнення українського Криму!
Цей час настане, його наближають кожного дня, кожної хвилини наші захисниці і захисники на фронті.
Чим більше ми знищимо окупантів, тим ближче ми до Перемоги і до часу, коли в кримських містах знову піднімуть українські прапори.
Хочу нагадати, що битва за український Крим є однією з центральних всієї Української війни за Незалежність!
«Все почалося з Криму, Кримом закінчиться». І це правда.
Події 26 лютого 2014 року стали важливою віхою в історії України і довели, що український Крим ніколи не здасться, він завжди буде чинити опір.
І цей опір буде тривати доти, доки з української, зокрема з кримської землі, не буде вигнаний останній російський покидьок, останній окупант, а ім’я росії буде навічно проклято.
Дякую всім, хто зараз на фронті і в тилу допомагає Силам оборони України наближати нашу Перемогу, тим, хто чинить опір окупації.
Ми будемо боротися і ми обов’язково Переможемо!
Слава Україні!