Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату10.11.2023, 09:45

Микола Дишлюк: Фінансування сектору безпеки і оборони виконується в повному обсязі

10112023_budget2.jpgВ Апараті РНБО проаналізували виконання закону «Про Державний бюджет України на 2023 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України, та визначили, що впродовж січня – жовтня 2023 року він виконується у повному обсязі.

«Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до помісячного розпису асигнувань – 1 трлн 475 млрд  557 млн грн», – зазначив керівник служби з питань фінансового забезпечення заходів у сфері національної безпеки і оборони Микола Дишлюк.

Він також додав, що за наявними даними, до спеціального фонду державного бюджету за цей період надійшло 587 млрд 637 млн гривень, або 507,7% надходжень від річного плану.

Крім того, уряду було доручено збільшити фінансування у 2023 році для Міністерства оборони, органів сектору безпеки і оборони України на виплату грошового забезпечення військовослужбовців. Як результат – Верховна Рада України 6 жовтня поточного року ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони та вирішення першочергових питань» № 3415-IX.

Цим Законом передбачено збільшення фінансування на виплату грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших органів сектору безпеки і оборони України.

Для довідки: Аналіз виконання закону «Про Державний бюджет України на 2023 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України, відбувається за дорученням Секретаря РНБО України Олексія Данілова у рамках контролю за виконанням рішення РНБО України від 15 вересня 2022 року «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», уведеного в дію Указом Президента України від 15 вересня 2022 року № 651.