Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату03.03.2023, 14:09

Олексій Данілов: рф найближчим часом припинить своє існування, і цей процес незворотній

рф найближчим часом припинить своє існування, цей процес незворотній, на нього неможливо вплинути.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у вівторок, 28 лютого 2023 року, у своєму виступі в рамках 15-го діалогу США та України з питань безпеки «Оцінка оборонних можливостей та потреб після року війни».

«Є фундаментальні демократичні цінності, ми свідомі того, за що боремося, - сказав він. – Ми зіштовхнулися зі справжньою чумою, яку можна порівняти із фашистською. І це не тільки наша боротьба, це боротьба всіх цивілізованих країн».

За словами О. Данілова, «Україна разом із друзями обов’язково переможе, але ціна, яку ми сплачуємо за свободу і незалежність, дуже висока».

Секретар РНБО зазначив, що вкрай важливим є те, «якою буде перемога, і що буде за нею». У цьому контексті він наголосив, що росія «буде фрагментована у найближчі три-п’ять-сім років, і Захід має бути до цього готовим». «рф припинить своє існування у нинішніх кордонах, і ці процеси неможливо зупинити. Розвал росії розпочав путін, вдершись 24 лютого минулого року в Україну», - сказав О. Данілов, додавши, що у кремлі також почали це усвідомлювати.

Час російської імперії, сказав Секретар РНБО, добігає кінця, «росія як імперія помре найближчим часом, єдине питання – на скільки частин і хто буде керувати цими суб’єктами».

О. Данілов також зауважив, що ця війна спричинить остаточний розпад колишнього срср, країни ОДКБ ближчим часом припинять співпрацю із рф.

Відповідаючи на запитання учасників дискусії, Секретар РНБО висловив думку, що Китай навряд чи наважиться надати росії військову допомогу. «Не бачу причин для такої допомоги, і не розумію, навіщо Китаю допомагати росії», - додав він.