Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату20.02.2023, 13:24

Апарат РНБО і Бюро економічної безпеки уклали Меморандум про співробітництво

Апарат Ради національної безпеки і оборони України і Бюро економічної безпеки України у понеділок, 20 лютого ц.р., уклали Меморандум про співробітництво, метою якого є організація взаємодії та співробітництва для вдосконалення державної санкційної політики.

Документ підписали Керівник Апарату РНБО України Андрій Зюзь і Директор Бюро економічної безпеки України Вадим Мельник.

2.jpgА. Зюзь та В. Мельник наголосили на важливості активізації обміну оперативною інформацією у межах визначених повноважень, що сприятиме покращенню якості підготовки санкційних обмежень, їх застосування, зміни чи скасування.

Керівник Апарату РНБО підкреслив необхідність системного стратегічного підходу до запровадження санкцій та до питань примусового вилучення в Україні об’єктів права власності рф та її резидентів.3.jpg

Згідно з Меморандумом, Сторони, з-поміж іншого, проводитимуть дослідження та аналіз у сфері посилення спроможності санкційної політики, обмінюватимуться інформацією щодо реалізації і моніторингу її ефективності та застосування відповідного законодавства тощо.

Сторони домовилися, зокрема, брати участь у реалізації державних ініціатив з питань, що відповідають меті та предмету Меморандуму, готувати методичні рекомендації та інші інформаційні матеріали у визначеній сфері співпраці, створювати спільні робочі групи, інші консультаційні та експертні об’єднання для розроблення пропозицій до концепцій та стратегій у санкційній сфері.