Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату27.12.2022, 21:01

Олексій Данілов: За вчинені воєнні злочини керівництво рф відповідатиме в Гаазі

Жоден російський воєнний злочинець не залишиться непоміченим та непокараним.  На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі загальнонаціонального телемарафону на телеканалі «Рада».

Він підкреслив, що «усі російські покидьки, які приймали рішення вбивати українських громадян, нестимуть за це відповідальність».

Водночас Секретар РНБО закликав громадян дотримуватися правил безпеки, особливо в період різдвяно-новорічних свят.

«На жаль, ми не можемо гарантувати, що перед Новим роком не буде обстрілів України божевільними окупантами, але ми точно знаємо, що у них залишилося небагато ракет», - зазначив О.Данілов.

Відповідаючи на запитання про ситуацію на аеродромах рф, Секретар РНБО запевнив, що і літаків у рф залишилося небагато у справному стані.

«Ворог вже почав ховати свої літаки, які використовує для обстрілів України, бо ми можемо їх діставати і знищувати. Літаки перегнали у Приморський край, але повірте, за необхідності і в Приморський край, і на Далекий Схід буде доставлене все необхідне, аби завдати клопоту ворогові», - додав він.

Коментуючи ситуацію на Бахмутському напрямку, О.Данілов підкреслив, що  Президент України та увесь сектор безпеки і оборони тримає ситуацію на контролі.

«Останні півтора-два місяці під час кожного засідання Ставки Верховного Головнокомандувача обговорюється ситуація на Бахмутському напрямку. Ми свідомі того, що бійці України не збираються здавати позиції поблизу Бахмута. Важко, складно, але вони всі герої, які стоять на фортеці незламності, і ворог шаленіє, бо нічого не може зробити», - зазначив він.