Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату02.12.2022, 18:31

О. Данілов: Для України важлива перемога на наших умовах

Для України важлива перемога на наших умовах. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час ефіру на YouTube-каналі «Є питання» 2 грудня ц.р.

О. Данілов пояснив, що в України та її партнерів може бути різне розуміння перемоги. За його словами, перемога для України – це повне виведення російських військ до кордонів 1991 року і забезпечення недоторканності державного кордону, позбавлення рф ядерної зброї тощо.

Секретар РНБО також повідомив, що станом на сьогодні відбулось 37 засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача.

О. Данілов, зокрема, наголосив, що розвідувальні органи України нині не вбачають загрози наступу з боку Білорусі, але сектор безпеки і оборони готовий «до будь-якого розвитку подій». Білорусь, зауважив він, окупована рф, і все, що відбувається на її території, «не залежить від людей, які вважають себе керівниками цієї країни».

Відповідаючи на запитання щодо швидкої окупації Херсонщини на початку широкомасштабного вторгнення, О.Данілов заявив, що відповідь даватимуть уповноважені органи. «Прийде час – наші органи назвуть всіх героїв і антигероїв», - сказав він.

Коментуючи ситуацію з ракетними обстрілами, Секретар РНБО підкреслив, що українські війська ППО збивають «75-90%» ракет. О. Данілов спрогнозував, що можна очікувати ще на «3-4 обстріли великої потужності».

Водночас він зазначив, що кількість ракетного озброєння на території рф стрімко зменшується, і росіяни змушені «шукати додаткові поставки по всьому світу». При цьому О. Данілов сказав, що інформація про передачу Іраном балістичних ракет рф на сьогодні поки не підтверджена.