Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату15.10.2022, 21:42

Лише реальні перемоги України та демонтаж агресивних можливостей держави-терориста – це шлях до миру – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці!

Маємо новий пакет оборонної допомоги від Сполучених Штатів Америки обсягом 725 мільйонів доларів. Це дуже потрібні речі.
Боєприпаси для «Хаймарсів» та артилерії, протитанкова зброя, протирадарні ракети. Я дякую Президенту Байдену, обом партіям Конгресу й усьому народу США за цей сильний пакет.

Ми робимо все, щоб зменшити можливості окупантів, здатність російської армії нести терор українською землею. Послідовно знищуємо логістику терористів, їхні склади й штаби.

Загальні втрати ворога тільки вбитими вже наближаються до 65 тисяч. Стільки громадян Росії віддали свої життя за можливість купки людей у Кремлі ігнорувати реальність.

І по тому, як триває російська «могилизация», можна сказати, що і 100 тисяч загиблих громадян Росії не спонукатимуть Кремль про щось задуматися.

Тільки реальні перемоги України, тільки реальний захист вільним світом самого себе від російського терору й шантажу – захист санкціями, захист допомогою Україні, – тільки повне витіснення окупантів з української землі та демонтаж агресивних можливостей держави-терориста – все це шлях до миру.

Мир стане можливим тоді, коли для Росії стане неможливим її терор.

Цієї та минулої доби різні регіони нашої держави зазнали російських атак. Зокрема, ракетами та іранськими дронами. Частину ракет і дронів збито. Але, на жаль, не всі. На жаль, є руйнування та жертви.

Донбас, Запоріжжя, Миколаївщина, Харківщина, Сумщина, Київщина, Дніпропетровщина та деякі інші області нашої країни...

Ми робимо все, щоб збивати більше ворожих ракет і дронів, щоб знешкоджувати більше ударних позицій російської армії. І обовʼязково настане той день, коли наша держава зможе виконувати це завдання на сто відсотків.

Хочу сьогодні знову подякувати всім нашим людям, які оперативно ліквідовують наслідки російських терористичних ударів: нашим енергетикам, працівникам ДСНС, комунальних служб та місцевої влади, будівельникам, працівникам Національної поліції, урядовцям, які координують процес відновлення.

Хоча в деяких наших містах і районах енергетики ще змушені за графіком обмежувати постачання електрики для збереження стабільності системи, ми робимо й зробимо все, щоб відновити технічні можливості для постачання.

Також у звільнених районах на Харківщині, на Херсонщині, на Донеччині (у Лимані, у Святогірську) працюємо над поверненням порядку, соціальних і медичних послуг, енергопостачання, зв'язку й пошти, водопостачання й газу, де це можливо.

Наприклад, почали повертати газопостачання в Ізюм – перші 500 родин міста вже знову мають в оселях газ. Тільки за вчора підключено до газопостачання понад 3 тисячі будинків в Ізюмському, Купʼянському, Чугуївському та Харківському районах Харківської області. Тривають роботи й на інших напрямках.

Дякую кожному й кожній, хто повертає українцям нормальне життя!

Тривають активні дії на різних ділянках фронту. Дуже тяжка ситуація зберігається на Донеччині й Луганщині. Найважче – Бахмутський напрямок, як і в попередні дні. Тримаємо позиції. 

Загалом на сході й на півдні робимо все, щоб окупанти відчували: у них немає перспектив. Хоч би кого вони кинули воювати проти нас, це для них завершиться тільки поразкою.

Ну а гражданам России, кто не хочет участвовать в этой преступной войне, но кого отправляют на войну, я еще раз напомню об одной возможности. Все, кто сдается в украинский плен, сохраняют свою жизнь. Все, кто продолжает воевать в российской армии или среди наемников, такой возможности не имеют.

Україна обовʼязково поверне все своє.

Вічна слава всім, хто воює за нашу державу! Вічна шана кожному й кожній, хто допомагає нам долати російський терор! Вічна вдячність усім, хто працює на нашу перемогу!

Слава Україні!

https://www.president.gov.ua/news/lishe-realni-peremogi-ukrayini-ta-demontazh-agresivnih-mozhl-78517