Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.10.2022, 15:34

О. Данілов: Україна вистоїть, наші Збройні Сили під керівництвом Президента роблять усе, щоб Перемога настала якомога швидше

Україна вистоїть, наші Збройні Сили під керівництвом Президента Володимира Зеленського роблять усе, щоб Перемога настала якомога швидше. На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону у четвер.

06_10_2022.pngО. Данілов зазначив, що строки остаточної деокупації територій України залежатимуть від багатьох чинників, і не всі з них можна спрогнозувати. Водночас він висловив думку, що у разі сприятливих погодних умов це станеться «набагато скоріше».

За його словами, незважаючи на те, що президент рф путін не відмовився від ідеї знищення України як держави, «ми вистоїмо, країна відбудеться», і обов’язково буде відбудована, за що заплатить країна-агресор.

Аналізуючи на прохання журналістів перебіг мобілізації у рф, О.Данілов зазначив, що її оголошення стало «великою помилкою для політичного майбутнього путіна і рф».

Секретар РНБО України зауважив, що нині кількість громадян призовного віку, які покинули рф, вдвічі перевищує кількість мобілізованих, а багато хто з мобілізованих відмовляються навчатися і воювати. «Кількість бажаючих воювати проти України зменшується у геометричній прогресії, - сказав він. - Сьогодні, коли війна постукала до кожної російської родини, дедалі більше росіян відвідують українські сайти, щоб зрозуміти, що відбувається насправді. Вони починають прозрівати».

За словами Секретаря РНБО України, невдовзі для російської влади стане проблемою і намагання у такий спосіб знищити корінні народи, представників яких сьогодні найбільше з-поміж громадян росії, які мобілізовані на війну з Україною.

Він також зазначив, що вже є результати роботи української програми «Хочу жити», згідно з якою військовим рф у цивілізований спосіб пропонується здаватися в полон.