Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.01.2022, 12:31

В Апараті РНБО України підбито попередні підсумки виконання державного оборонного замовлення у 2021 році

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року щодо основних показників державного оборонного замовлення на 2021 рік та 2022, 2023 роки, в Апараті Ради підбито попередні підсумки виконання державного оборонного замовлення у 2021 році.

Державними замовниками сектору безпеки і оборони у 2021 році укладено понад 600 контрактів, за якими сплачено 98,8% асигнувань державного бюджету, призначених для закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що майже на 2% більше, ніж у 2020 році.

Найбільший за обсягом бюджетних призначень державний замовник ‑ Міноборони – виконало завдання на 99,5%.

Також усі заплановані завдання виконали Державна прикордонна служба України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державне бюро розслідувань, Головне управління розвідки України Міністерства оборони України, Національне антикорупційне бюро України, Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державне космічне агентство України.

Однак результати виконання завдань з підготовки виробництва озброєння та військової техніки Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України у 2021 році потребують покращення у поточному році.

За результатами виконання державного оборонного замовлення до Збройних Сил України та інших військових формувань поставлено понад 3 тисячі основних зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, до 4 мільйонів боєприпасів та ракет різного призначення, близько 3 тисяч приладів нічного бачення тощо.

Зокрема Збройні Сили України отримали нові безпілотні авіаційні комплекси «Барьяктар ТБ-2», сучасні засоби зв’язку, бронетанкового озброєння та техніки, розвідувальні безпілотні комплекси, протикорабельний комплекс крилатих ракет «Нептун» берегового базування, комплекси радіоелектронної боротьби тощо.