Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату04.01.2022, 13:36

В Апараті Ради національної безпеки і оборони України створено міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій до бюджетного фінансування сектору безпеки і оборони

Відповідно до абзацу п’ятого пункту 1 частини 4 Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України» Рада національної безпеки і оборони України, зокрема, розробляє та розглядає на своїх засіданнях проєкт закону про Державний бюджет України та пропозиції до Бюджетної декларації по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

У 2022 році заплановано проведення засідань Ради національної безпеки і оборони України із розгляду пропозицій до Бюджетної декларації на 2023– 2025 роки та проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов 4 січня ц.р. підписав розпорядження щодо створення міжвідомчої робочої групи з метою своєчасної та якісної підготовки матеріалів до зазначених засідань.

Керівником міжвідомчої робочої групи призначено Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковника Руслана Хомчака. До складу робочої групи увійшли представники всіх суб’єктів сектору безпеки і оборони України, Офісу Президента України, Міністерства фінансів України та Апарату РНБО України.

За результатами роботи групи на розгляд Секретареві РНБО України мають бути подані матеріали до засідань Ради із зазначених питань в установлені законодавством строки.