Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату26.10.2021, 15:14

О. Данілов провів засідання міжвідомчої робочої групи з питань збереження та відтворення лісів

Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань збереження та відтворення лісів.

billion-trees-4.jpgУчасники засідання обговорили, зокрема, стан виконання завдань, визначених рішенням РНБО України від 23 березня 2021 року «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації», введеного в дію Указом Президента України від 23 березня 2021 року № 111, та Указу Президента України від 7 червня 2021 року № 228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Відкриваючи засідання, О. Данілов зазначив, що для успішної реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо збереження та відтворення лісів необхідне посилення координації зусиль між усіма відповідальними суб’єктами. 

Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець доповів про хід виконання програми «Зелена країна».

billion-trees-3.jpgСекретар РНБО України наголосив на важливості більш активного залучення громад до процесу збереження та відтворення лісів. «До цього завдання потрібно підходити відповідально, виконати його можна лише спільними зусиллями», - сказав він, додавши, що необхідною умовою є максимальна відкритість процесу реалізації програми «Зелена країна», зокрема, розміщення на офіційних ресурсах відкритої інформації в розрізі кожної громади.

Участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань збереження та відтворення лісів взяли також представники центральних органів виконавчої влади.