Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату21.10.2021, 13:12

Апарат РНБО України здійснює заходи щодо контролю за виконанням рішення Ради від 05.11.2020 «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України»

У рамках контролю за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України від 05.11.2020 «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», уведеного в дію Указом Президента України від 05.11.2020 № 486, за дорученням Секретаря Ради Олексія Данілова Апарат РНБО України проаналізував результати відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-вересня 2021 року.

Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до поміcячного розпису асигнувань – 167 569,5 млн грн.

За наявними даними, до спеціального фонду державного бюджету за цей період надійшло 16 195,4 млн грн., або 114,5% надходжень від річного плану.

Відповідно до підпункту 12 пункту 1 вказаного рішення Ради Кабінетові Міністрів України було доручено вжити в установленому порядку заходів щодо збільшення фінансування у 2021 році для Міністерства оборони України, органів сектору безпеки і оборони України на виплату грошового забезпечення військовослужбовців, зокрема, виплату винагород, оплату праці у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, відповідно до обґрунтованих потреб.

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів», який 8 жовтня ц.р. ухвалено парламентом як Закон.

Цим Законом передбачено покриття дефіциту коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, зокрема, винагороди за збереження життя і здоров’я військовослужбовців, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил та на оплату праці (з нарахуваннями).

Апарат РНБО України в установленому порядку продовжує здійснювати заходи щодо контролю за виконанням зазначеного вище рішення РНБО України. Про результати фінансування сектору безпеки і оборони України у січні-вересні 2021 року поінформовано Президента України Володимира Зеленського.