Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату11.05.2021, 14:21

О. Данілов: Деолігархізація є одним з пріоритетів національної безпеки України

Активізація процесу деолігархізації є одним з пріоритетів національної безпеки України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час конференції на тему «Стратегія національної безпеки України» у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни».

На думку Секретаря РНБО України, поряд з викликом гібридної агресії РФ, активна фаза якої триває вже понад 7 років, Росія протягом тривалого часу шляхом формування політичних, економічних, релігійних, медійних ресурсів втручалася у внутрішні справи України.

У цьому контексті О. Данілов акцентував на важливості активізації процесу деолігархізації нашої держави, ініційований Президентом України В. Зеленським.

За словами Секретаря РНБО України, Глава держави поставив завдання Раді національної безпеки і оборони України, Антимонопольному комітету, Офісу Президента розробити закон про олігархів, осіб, які впливають на українську економіку, внутрішньополітичні і зовнішньополітичні процеси.

На думку О. Данілова, йдеться про 13 осіб, яких можна віднести до категорії олігархів.

У зв’язку з цим найважливіше завдання держави для збереження незалежності, сказав він, - проведення деолігархізації і ліквідація «п’ятої колони».