Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату03.02.2021, 18:32

О. Данілов: РФ застосовує проти України інформаційний тероризм, який є частиною гібридної агресії

Російська Федерація веде інформаційну війну проти України, і «п’ята колона» всередині нашої держави сприяє цьому.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, коментуючи рішення РНБО від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», уведеного в дію Указом Президента України Володимира Зеленського від 02.02.2021 № 43/2021.

О. Данілов зазначив, що рішення РНБО України було ухвалено шляхом письмового голосування. У голосуванні, сказав він, взяли участь 18 з 19 членів Ради, 17 проголосували «за», один утримався, один – Міністр оборони України Андрій Таран – не голосував, оскільки перебуває у робочому відрядженні в Індії.

«Щодо законності санкцій – у нас немає жодних сумнівів, що все зроблено у рамках чинного законодавства, і дотримані усі необхідні процедури», - заявив він. За його словами, санкції були прийняті з урахуванням Постанови Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року. Пропозиції, обгрунтовані відповідними документами, були внесені також Службою безпеки України.

«Президент Володимир Зеленський є гарантом Конституції, і все відбувається у рамках законодавства і Конституції», - наголосив Секретар РНБО України.

«Мова в даному випадку не йде про свободу слова. Мова йде про інформаційний тероризм по відношенню до нашої країни, і ми не можемо цього допустити», - заявив Секретар РНБО України, додавши, що проти України ведеться інформаційна війна, яка є частиною гібридної російської агресії.

О. Данілов додав, що підготовка документів до рішення РНБО України відповідними службами зайняла тривалий час. «Якщо хтось вважає, що це можна зробити за один день чи тиждень, то він глибоко помиляється».