Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату02.12.2020, 16:35

Відкритий лист Секретаря РНБО України Олексія Данілова головам та депутатам новообраних місцевих рад

Шановні новообрані голови та депутати місцевих рад!

1010.jpgВибори 25 жовтня 2020 року стали одним з найважливіших кроків на шляху України до розбудови місцевого самоврядування, яке відповідатиме найкращим європейським стандартам.

43 122 депутати різного рівня представляють інтереси місцевих громад на території всієї нашої країни.

Завдяки проведеній реформі децентралізації регіони отримали широкі повноваження і можливості для реалізації економічних, соціальних та безпекових програм, які покращать життя мешканців громад.

Водночас хочу звернути вашу увагу на відповідальність, яку ви отримали разом з повноваженнями. Одним з найважливіших є обов’язок дбати про життя та добробут громадян, які мешкають в одному місті, селищі, селі з вами. Вживати всіх необхідних заходів щодо створення території безпеки та стабільності, невід’ємною частиною чого є питання здоров’я.

Одним із ключових питань національної безпеки є здоров’я людини. Сьогодні поширення хвороби COVID-19, яка вже забрала життя 12 717 українців, а ще 758 264 людей з початку року захворіло, є загрозою надзвичайно високого рівня.

Президент України Володимир Зеленський, Уряд України з початку виникнення загрози поширення епідемії приділяють цьому питанню першочергову увагу.

З метою об’єднання і консолідації зусиль у боротьбі з пандемією вкрай важливим є невідкладне проведення сесій місцевих рад, на яких мало б бути розглянуто питання подолання негативних наслідків поширення COVID-19 у кожній області, кожному районі, місті, селищі, селі.

Переконаний, що ви дістанете всебічну підтримку своїх дій з боку мешканців ваших громад, а загрози будуть подолані спільно, - як існуючі, так і потенційні.

 

З повагою

Секретар РНБО України                                                                      Олексій ДАНІЛОВ