Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату21.10.2020, 17:32

Секретар РНБО України Олексій Данілов: Підписаний Президентом України Закон «Про розвідку» - один з ключових для сектору безпеки і оборони держави

«Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України  «Про розвідку». Це один з ключових для сектору безпеки і оборони документ, зважаючи на серйозні зміни зовнішнього безпекового середовища, зокрема триваючу російську агресію та появу нових зовнішніх загроз нашій країні», - зазначив О. Данілов.

«Героїчну цілодобову роботу розвідників, які добувають вкрай важливу для ухвалення стратегічних рішень у сфері національної безпеки і оборони інформацію, підтримано на законодавчому рівні», - сказав він.

Секретар РНБО України нагадав, що Законом створено правові підстави для посилення розвідувальних спроможностей держави, чітко визначено перелік розвідувальних органів, удосконалено правові та організаційні засади функціонування суб’єктів розвідувального співтовариства, підвищено ефективність їхньої взаємодії, а також забезпечення соціального та правового захисту співробітників розвідувальних органів, розширено норми щодо здійснення демократичного цивільного контролю за діяльністю розвідувального співтовариства. Особливо важливо, що Закон «Про розвідку» є одним із стратегічних документів, який необхідний для реалізації конституційних положень - вступу України в НАТО.

«Переконаний, що ми створимо ефективну та сучасну систему розвідки, яка відповідатиме характеру й масштабам актуальних загроз національній безпеці України, дозволить своєчасно виявляти, попереджати і нейтралізувати такі загрози, а також набуде спроможностей забезпечувати керівництво держави якісною розвідувальною інформацією для прийняття стратегічних рішень у сфері забезпечення національної безпеки України», - зазначив О. Данілов.