Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату16.10.2020, 13:05

О. Данілов: В умовах зростання сезонної захворюваності на грип на тлі епідемії Covid-19 медична система має бути готова до прийому насамперед дітей з ускладненим перебігом грипу

В умовах зростання сезонної захворюваності на грип на тлі епідемії Covid-19 медична система має бути готова до прийому насамперед дітей з ускладненим перебігом грипу.

NC1.jpgНа цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час чергової селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

Секретар Ради наголосив, що згідно з прогнозами Міністерства охорони здоров’я України, цьогоріч очікуються чотири штами грипу. Він нагадав, що в останні роки у лікарні з діагнозом «грип» було шпиталізовано 280 000 осіб, серед яких 65% - діти.

О. Данілов також акцентував на необхідності вжиття заходів до забезпечення надійної роботи систем киснезабезпечення лікарень в умовах низьких температур.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформував про ситуацію із захворюваністю в країні у цілому і в кожній області. За його словами, сьогодні зафіксовано черговий «антирекорд» - майже 6 тисяч хворих на COVID-19. Загалом з початку епідемії в Україні 287 231 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 5 408 - летальні, 121 919 пацієнтів одужало. Проведено 2 729 496 тестувань методом ПЛР.

NC.jpgУчасники наради, у якій взяли участь, зокрема, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Національної поліції Ігор Клименко, т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, обговорили питання щодо забезпечення хворих на COVID-19 киснем; готовності медичної системи до збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу; розгортання у регіонах тимчасових мобільних шпиталів у разі необхідності; фінансування у повному обсязі надбавок для медиків, задіяних у протистоянні епідемії; організації виборчого процесу і голосування на місцевих виборах 25 жовтня ц.р. з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ.

Наголошувалося, що місцева влада має всі можливості для того, аби ефективно стримувати поширення епідемії COVID-19.

Голови обласних державних адміністрацій мають внести пропозиції за підсумками наради у найкоротші терміни.