Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату24.09.2020, 09:36

О. Данілов: У Національному координаційному центрі кібербезпеки при РНБО розпочалася розробка Стратегії кібербезпеки України

Фахівці Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України розпочали розробку Стратегії кібербезпеки України.

Про це повідомив Секретар РНБО України Олексій Данілов.

Після затвердження Президентом України Стратегії національної безпеки України, сказав він, на базі НКЦК було сформовано робочу групу з розробки Стратегії кібербезпеки. Представники ключових державних органів – суб’єктів забезпечення кібербезпеки, що входять до її складу, почали надавати НКЦК свої пропозиції.

«Стратегія визначатиме пріоритети національних інтересів України у сфері кібербезпеки, а також основні підходи та напрями до формування питань кіберзахисту, - зазначив Олексій Данілов. – Впевнений, це суттєво посилить оборону складову кіберпростору країни».

Він додав, що при підготовці Стратегії враховуватимуться найкращі міжнародні практики. До її розробки також залучатимуться фахівці приватного сектору та громадськості, які спеціалізуються на питаннях кібербезпеки.

14 вересня 2020 року Президент України Володимир Зеленський Указом № 392 увів у дію рішення РНБО України від 14 вересня 2020 року «Про Стратегію національної безпеки України».

Відповідно до п. 2 ст. 31 Закону України «Про національну безпеку України» організація підготовки Стратегії кібербезпеки України здійснюється за дорученням Президента України Національним координаційним центром кібербезпеки після затвердження Стратегії національної безпеки України.