Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.07.2020, 11:00

Фінансування органів сектору безпеки і оборони України протягом січня-червня 2020 року здійснено у повному обсязі

Апарат Ради національної безпеки і оборони України у рамках контролю за виконанням рішення РНБО України від 2 листопада 2019 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», проаналізував стан відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-червня 2020 року.

Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до помісячного розпису асигнувань – 101 894,8 млн гривень.

За оперативними даними, до спеціального фонду державного бюджету за цей період надійшло понад 69,7% надходжень від річного плану.

Секретар РНБО України Олексій Данілов наголосив, що матеріали до засідання РНБО України з питання «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», мають бути підготовлені з урахуванням проведеного аналізу.