Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату10.06.2020, 17:30

Секретар РНБО України О. Данілов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні М. Сіммонс

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Image 2020-06-10 UK_1.jpgПід час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні та світі, зокрема, в контексті російської агресії на Сході України, а також розглянули широке коло питань двостороннього співробітництва, приділивши особливу увагу розширенню співпраці у сфері кібербезпеки.

О. Данілов висловив подяку британській стороні за надану допомогу у складні для нашої країни часи протидії зовнішній агресії та пандемії.

Торкаючись питання кібербезпеки, О. Данілов зазначив, що «наявність ядерної зброї сьогодні не є запорукою безпеки держав, боротьба переноситься у кіберпростір, і ми маємо бути готові до цих викликів».

«Україна щодня відбиває кібератаки з сусідньої країни, і ми розуміємо, що цей кібернаступ буде спрямований не лише на Україну, але й на інші держави», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що «ми готові ділитися цим досвідом з нашими стратегічними партнерами».

Своєю чергою, пані Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні запевнила у незмінності підтримки України у її боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності.

М. Сіммонс висловила готовність Великої Британії надавати Україні підтримку, зокрема, під час розробки національної стратегії кібербезпеки, а також поглиблювати співпрацю у напрямку розбудови кібербезпекових спроможностей.

Сторони домовились про подальшу активізацію співробітництва між нашими державами.