Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату01.06.2020, 20:04

Олексій Данілов: Необхідні термінові рішення для збалансування роботи ринку електричної енергії, недопущення маніпуляцій на ньому та захисту інтересів населення

Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова відбулося засідання робочої групи з проблемних питань функціонування енергетичної сфери.

У засіданні, зокрема, взяли участь т. в. о Міністра енергетики та захисту довкілля України Буславець О.А., голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Тарасюк В.В., заступник голови Виконавчого комітету Національної ради реформ Ольшанський О.Я., т. в. о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Котін П.Б., директор з ринкових операцій ПрАТ НЕК «Укренерго» Вишневський М.В., директор ДП «Енергоринок» Гнатюк Ю.Л., директор ДП «Оператор ринку» Євдокимов В.А., директор з управління ОЕС України – головний диспетчер ПрАТ НЕК «Укренерго» Зайченко В.Б., експерт з енергетичних питань Плачков І.В, народні депутати України.

Відкриваючи засідання робочої групи, Секретар РНБО України поінформував присутніх про основні завдання Ради експертів з питань енергетичної безпеки при РНБО України відповідно до її Положення, затвердженого Указом Президента України від 29 травня 2020 року № 206.

Учасники засідання обговорили проблемні питання функціонування ринку електричної енергії, заходи для збалансування його роботи і недопущення виникнення і поглиблення кризових ситуацій на ньому.

Олексій Данілов наголосив на необхідності прийняття термінових рішень для збалансування роботи ринку електричної енергії, недопущення маніпуляцій на ньому та захисту інтересів населення держави.

За результатами засідання прийнято рішення узагальнити висловленні пропозиції та у триденний строк подати Секретареві РНБО України план конкретних заходів з подолання проблемних питань на ринку електричної енергії для доповіді Президентові України Володимиру Зеленському.