Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату18.02.2020, 13:38

Провокації на Донбасі здійснюють сили, не зацікавлені у продовженні роботи Нормандського формату – Cекретар РНБО України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що збройні провокації на лінії зіткнення на Донбасі здійснюють ті сили, які не зацікавлені у продовженні переговорів у Нормандському форматі. Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Не всі мають бажання і розуміння, що нам потрібен Нормандський формат для того, щоб ми припинили війну на території Донецької та Луганської областей. Я не можу сказати, що всі в цьому зацікавлені. І ті сили, які не зацікавлені, постійно роблять певні провокації, як відбулося сьогодні», - сказав Олексій Данілов під час брифінгу в Офісі Президента України за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Секретар РНБО повідомив, що міністр закордонних справ України Вадим Пристайко візьме участь у засіданні Ради Безпеки ООН, на якому обговорюватиметься ситуація на тимчасово окупованих територіях України. 

«Ми там будемо відпрацьовувати свій порядок денний», - наголосив Олексій Данілов.