Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату12.12.2019, 08:45

Секретар РНБО України Олексій Данілов обговорив з КМЄС шляхи активізації співробітництва у сфері цивільної безпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов пропонує Консультативній місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки в Україні (КМЄС) активізувати співпрацю з РНБО України та сконцентруватися на конкретних проектах. Це особливо важливо в складних умовах зовнішньої агресії, яку Україна відбиває вже протягом кількох років.

Під час зустрічі Секретар РНБО України поінформував делегацію КМЄС на чолі з її главою Аннті Юхані Хартікайненом про ключові аспекти оновленої Стратегії національної безпеки. У цьому контексті він повідомив, що згідно з дорученням Президента України проект Стратегії національної безпеки було розроблено робочою групою, до складу якої увійшли представники органів влади, наукового середовища, інституцій громадянського суспільства.

Глава Консультативної місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки в Україні поінформував українську сторону про результати діяльності місії з 2014 року та висловив пропозиції щодо конкретних проектів, запропонувавши варіанти більш ефективної подальшої співпраці.

О. Данілов поінформував делегацію КМЄС про результати переговорів у Нормандському форматі, які відбулися 9 грудня ц.р. у Парижі.

О. Данілов також, зокрема, відзначив важливість питань кібербезпеки при розгляді системних дій держави у секторі безпеки за сучасних умов. «Належне використання сучасних можливостей у цій сфері може створити всі передумови для побудови моделі відкритої держави», - наголосив Секретар РНБО України.

Представники Консультативної місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки в Україні погодилися з важливістю активізації співпраці на цьому напрямі. А. Ю. Хартікайнен також наголосив на готовності місії і надалі надавати всебічну підтримку у підготовці законодавчих змін для покращення діяльності державних органів у сфері цивільної безпеки.

Секретар РНБО України подякував місії та загалом ЄС за надану допомогу, зокрема, і в безпековому секторі. Він також представив своє бачення конкретних напрямів, де наша співпраця може бути активізована вже найближчим часом.

За результатами зустрічі сторони домовилися про продовження співробітництва в робочому форматі відповідно до узгоджених пріоритетів.

Фотогалерея