Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату19.07.2019, 18:20

Під головуванням Секретаря РНБО України Олександра Данилюка відбулося засідання експертної групи з питань захисту національних інтересів в енергетичній сфері

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів сьогодні засідання експертної групи з питань захисту національних інтересів у енергетичній сфері.
За словами О.Данилюка, питання енергетичної безпеки - «це важливий напрям, з якого починається робота над розробкою нової стратегії Національної безпеки».
Під час засідання члени експертної групи розглянули стан та проблемні питання реформування ринку природного газу України, розмежування до 1 січня 2020 року видів діяльності НАК «Нафтогаз України» згідно з вимогами Європейського Союзу (анбандлінгу).
Також експерти розглянули питання перспектив забезпечення природним газом вітчизняних споживачів та функціонування ГТС України.
Передбачається проведення наступного засідання експертної групи, за підсумками якого будуть надані пропозиції для включення до проекту рішення засідання РНБО з питань енергетичної безпеки.
Експертну групу з питань захисту національних інтересів в енергетичній сфері щодо актуальних загроз національній безпеці України у газовій сфері було створено за результатами наради членів Ради національної безпеки і оборони України під головуванням Президента України В. Зеленського щодо енергетичної безпеки, яка відбулася 31 травня 2019 року.

Фотогалерея