Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату26.04.2019, 10:32

С. Кривонос: Компанія Boeing зацікавлена в співпраці з нашою країною

Компанія Boeing зацікавлена в співпраці з нашою країною, і таке співробітництво надзвичайно вигідне і нашій державі. Про це сказав заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос в ефірі програми «Інформаційний вечір» на «5 каналі».

За його словами, подібна співпраця може бути успішним прикладом кооперації на такому рівні «для того, щоб зацікавити інших інвесторів, та залучити до України ще більше проектів для поглиблення військово-технічної співпраці з країнами-членами НАТО». «Для нас це тисячі робочих місць, можливість зробити сильнішою армію, та зміцнити позиції на міжнародних ринках», - підкреслив С. Кривонос.

Заступник Секретаря РНБО України повідомив, що вже відбувся перший етап переговорів з компанією Boeing, «протягом травня-червня передбачено ще кілька раундів перемовин щодо деталізації співпраці».

«Відбулися перемовини, які визначили загальний напрям дії», - сказав він, додавши, що йдеться, насамперед, про великогабаритну зборку, ремонт літаків на базі вітчизняних авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури цих заводів для обслуговування літаків Boeing на території України.

С. Кривонос додав, що співпраця з Україною також є стратегічно вигідною і для самої компанії Boeing, адже з нею на європейському ринку конкурує компанія Airbus, на американському - компанія Lockheed. «Тому для них це достатньо успішний проект, який дозволить стати сильнішими і на своєму ринку», - підкреслив заступник Секретаря РНБО України.