Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату15.01.2019, 14:00

О. Турчинов: Після роботи снайперів Управління держохорони у зоні АТО з’явився міф про американський спецназ під Слов’янськом

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов за дорученням Президента України привітав особовий склад Управління державної охорони України з професійним святом - 27-ю річницею створення УДО, та вручив державні нагороди і сертифікати на квартири.

Виступаючи перед офіцерами УДО, О. Турчинов наголосив, що у часи важких для нашої держави випробувань - військового протистояння, терористичних загроз і провокацій, - щоденна робота військових УДО є прикладом патріотизму, професіоналізму, та справжнього героїзму.

 «Ви обрали професію, яка вимагає залізної витримки та відданості своїй державі! Щиро вдячний за мужність, волю до перемоги та віддане служіння країні!», - сказав він.

Секретар РНБО України згадав, як на початку військової агресії з боку Російської Федерації саме військові УДО одними з перших стали в проломі за Україну. «Навесні 2014 року армія ще не була готова до активного захисту України: не вистачало одягу, зброї, засобів захисту, необхідно було навчити та провести злагодження першої хвилі мобілізації. Саме тоді, зменшивши до критичного рівня охорону державних органів влади, я відправив зведений підрозділ військовослужбовців УДО на чолі з їх керівником і снайперською групою на схід, де вони мужньо та професійно знищили ворожі сили, зупинивши їх наступ. Тоді у росіян і з'явився міф про американських спецпризначенців, які їх розбили під Слов'янськом», - зазначив О. Турчинов.

Секретар РНБО України висловив переконання, що військовослужбовці УДО «завжди залишатимуться взірцем сумлінного, професійного виконання військового обов'язку і службових завдань, та відданої служби Україні», і вручив державні нагороди та сертифікати на квартири.

Фотогалерея