Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату25.12.2018, 00:06

Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з Різдвом Христовим

Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового!

День народження Спасителя - дивовижний День, коли у світ прийшли Любов і Світло, які перемагають холодну ніч, злобу та темряву страху.

Другий рік поспіль Україна офіційно святкує Різдво Христове разом з усім цивілізованим світом - 25 грудня, коли ніч починає поступатися дню і щодоби світла стає більше, а темряви - менше!

Ісус Христос розповідав про дві дороги - широку, що прямує униз, якою легко йти, але вона веде у безодню. Але є й інший шлях, вузький - угору, ним важко йти, проте тільки він веде до справжньої перемоги, до спасіння, до вічного життя!

Українська нація обрала важкий шлях - шлях боротьби і втрат, шлях, яким можуть йти тільки мужні і незламні! Не всі радіють цьому, є ті, хто хоче зупинитися, повернувшись у трясовину «безпечного» рабства. На щастя, більшість українців продовжують змінювати та зміцнювати свою країну, захищати свої родини, своїх дітей. Ми обрали важкий шлях, але тільки так ми можемо стати вільними, сильними, непереможними, а наша Україна - великою та могутньою державою!

Віра і Любов нададуть нам сили і натхнення, а народжений Божий Син приведе нас до Перемоги!

З Різдвом Христовим! Нехай Господь благословить Україну! Божої милості вам і вашим родинам, і нехай світло Віфлеємської зірки осяє нам шлях, принесе радість, спокій і достаток у кожну родину, наповнить добром і любов'ю наші серця!

Христос народився! Славімо Його!