Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату17.09.2018, 15:56

Російському військово-політичному керівництву не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг»

Російському військово-політичному керівництву не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг». Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі.

«Міністерство оборони Росії виступило з черговим фейком щодо нібито причетності України до трагедії, яка відбулася з малайзійським «Боїнгом», - сказав О. Турчинов. - На моїй пам'яті це, мабуть, дев'ята чи десята версія, яку намагаються нав'язати світовій громадськості російські військові і політики, щоб сховати свою причетність до цього страшного злочину».

«Був й іспанський диспетчер, був і український винищувач, і ракети «повітря-повітря», був і так званий колишній військовий, який якраз у той час був на аеродромі, звідкіля злітав український винищувач, аби збити «Боїнг», та багато іншої брехні», - зауважив Секретар РНБО України.

«Ці брудні фантазії, брудні фейки мають тільки одну мету - сховати справжніх злочинців. Але те, що справжні злочинці - російські військове та політичне керівництво, - це вже доведено як офіційним розслідуванням, так і незалежними експертами», - підсумував він.