Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату28.06.2018, 05:38

Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з Днем Конституції України

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Конституційному процесу України понад 300 років - Конституція Пилипа Орлика закріпила демократичні традиції козацтва, багато у чому випередивши свій час.

Чинна Конституція ухвалена понад 20 років тому. Але тільки зараз ми повною мірою починаємо відчувати та розуміти ціну і значення її першої статті: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Суверенність і незалежність не даються ніколи безкоштовно, їх доводиться виборювати, платити за них найвищу ціну - життя найкращих синів і доньок України.

Розуміючи цінність того, що ми маємо, і небезпеки, з якими стикається наша держава, ми повинні об'єднуватися заради відбудови нашої країни. Гасло Майдану зараз як ніколи актуально - «Поки ми єдині, ми - непереможні!».

Вважаю, що закріплення в Конституції стратегічної мети - членства у Європейському Союзі і Північноатлантичному Альянсі, ще більше консолідуватиме Україну.

Конституція - це Основний закон держави, наріжний її камінь, на якому можна будувати таку Україну, якої варта наша нація - вільну, незалежну, справедливу та європейську державу рівних можливостей та вільних людей!

Зі святом!