Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату20.06.2018, 16:41

Посилення ППО є пріоритетом військово-технічного співробітництва України з партнерами - Турчинов

Для України пріоритетним напрямком розширення військово-технічного співробітництва зі стратегічними партнерами є посилення засобів протиповітряної оборони, і українська сторона має серйозні напрацювання в цій сфері, заявляє Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Якщо ми говоримо про подальше розширення військово-технічного співробітництва, то пріоритетним для нас є посилення протиповітряної оборони, яка була найбільше зруйнована за часів Януковича і його попередників. Для захисту країни необхідні сучасні системи ППО», - сказав О. Турчинов в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Україна має серйозні напрацювання в цій сфері, «але без співпраці з нашими стратегічними партнерами швидко і ефективно розв'язати цю проблему дуже складно».

Секретар РНБО України наголосив, що тема посилення протиповітряної оборони для керівництва держави дуже важлива, оскільки не виключена ймовірність застосування Росією військової авіації в разі загострення військового конфлікту.

«Широкомасштабний конфлікт, насамперед, буде відрізнятися від ситуації на сході України використанням повітряно-космічних сил Російської Федерації, зокрема, штурмової авіації, крилатих ракет. І для нас тема протиповітряної оборони, захисту важливих стратегічних об'єктів країни від цієї загрози дуже важлива. Ми вивчаємо в деталях масштабне застосування Росією ПКС в Сирії, їх сильні і слабкі сторони, і розуміємо, наскільки це може бути серйозною проблемою», - сказав О. Турчинов.