Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату11.04.2018, 14:01

О. Турчинов: Зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення може лише потужна сучасна зброя стримування

«В умовах сучасного світу кожен має розраховувати на власні сили. На слабких не зважають, їх повчають, принижують і використовують! Тільки сильна Україна може змусити себе поважати і зважати на свої національні інтереси! Таку Україну ми повинні разом будувати», - заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю виданню «Гордон».

О. Турчинов заявив, що ядерне роззброєння «було нашою історичною помилкою». «Дані нам гарантії безпеки навіть не варті паперу, на якому були написані», - наголосив він.

О. Турчинов пояснив, що поки наша країна не стала членом НАТО, необхідно розраховувати тільки на власні сили. «Що може зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення? Тільки потужна сучасна зброя стримування здатна вражати ворога на будь-якій відстані, - наголосив він. - На моє особисте переконання, це завдання треба розв'язати у пріоритетному порядку. І ні в кого у світі немає ні морального, ні юридичного права не погодитися із цією позицією».

З текстом інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням: http://gordonua.com/ukr/publications/turchinov-koly-pochalysia-zakhoplennia-nashykh-chastyn-ya-namahavsia-na-vertoloti-vyletity-do-krymu-shchob-orhanizuvaty-oboronu-aerodromu-mene-vtrymav-avakov-239748.html