Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату02.11.2017, 12:53

Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч з депутатами Комітету з питань національної безпеки і оборони Сеймасу Литовської Республіки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з депутатами Комітету з питань національної безпеки і оборони Сеймасу Литовської Республіки. Під час зустрічі було обговорено питання інтенсифікації співпраці в оборонному та безпековому секторі та його реформування, а також ситуацію на Донбасі.

Члени Комітету наголосили на важливості вивчення досвіду України у протистоянні гібридній агресії з боку Російської Федерації. У цьому контексті сторони висловилися за подальшу координацію дій з метою забезпечення безпеки в Європі, наголосивши на важливості не лише продовження, але і посилення санкцій щодо Росії, доки всі окуповані території України не будуть звільнені.

О. Турчинов повідомив про заходи, що їх вживає Україна на законодавчому рівні для відсічі збройній агресії РФ, зокрема, про ухвалення у першому читанні законопроекту про деокупацію Донбасу.

За його словами, законопроект має стратегічне значення для нашої країни, оскільки створює правові і організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України, повної деокупації Донецької та Луганської областей, блокує будь-які спроби Російської Федерації продовжити агресію, маскуючись під миротворців.