Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату13.07.2017, 14:40

Олександр Турчинов: Україна боротиметься за Олега Сенцова до перемоги

Сьогодні у українського патріота Олега Сенцова День народження.

Третій рік він зустрічає його в застінках російського гестапо. З першого дня арешту він тримався мужньо та гідно. Його не змогли зломити ні тортури, ні обіцянки звільнення в обмін на співпрацю, саме тому російське ФСБ не робило з його процесу телевізійного шоу, саме тому його продовжують тримати за ґратами.

Сенцов, Сущенко, Кольченко... Надзвичайно боляче те, що до цього беззаконня Путіна почали звикати не лише за кордоном, але і в Україні. Це неприпустимо.

Ми не можемо зупиняти боротьбу за звільнення наших громадян, поки хоч один український патріот незаконно перебуває за ґратами в Росії!

Не вистачає аргументів, щоб примусити РФ звільнити захоплених заручників? Необхідно їх знаходити, посиливши зусилля контррозвідки та військових, у виявленні російської агентури, військових злочинців та колаборантів, яких можна обміняти на наших патріотів!

Олеже, тримайся, ми з тобою! Ти був, є, і завжди будеш вільною Людиною! Російські ґрати не зможуть цього змінити. Україна боротиметься за тебе до перемоги!

З Днем народження!