Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату12.07.2017, 14:36

Відбулась зустріч Секретаря РНБО України О. Турчинова з послом Японії в Україні Шігекі Сумі

Відбулась зустріч Секретаря РНБО України Олександра Турчинова з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання поглиблення співробітництва між нашими країнами в сфері безпеки і оборони. "Ми цінуємо допомогу, яку надає Японія в реформуванні системи безпеки і оборони України", - сказав О. Турчинов.

Окрему увагу сторони приділили питанню обговорення ситуації на сході України, яка склалась внаслідок гібридної агресії РФ проти України, та законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей».

"Наше завдання - забезпечити ефективний захист нашої країни", - наголосив О. Турчинов, додавши, що головна мета цього закону - це посилення формату протидії гібридній агресії, захист громадян, які перебувають під окупацією та звільнення окупованих територій.

Своєю чергою Ш. Сумі наголосив на тому, що Японія зацікавлена в поглибленні партнерства між нашими країнами. "Україна - для нас важливий партнер, і ми зацікавлені розвивати співпрацю на всіх рівнях", - наголосив Посол Японії.

Переглянути фотогалерею