Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату28.04.2017, 16:45

О. Турчинов: Сучасні розробки національного виробника дозволять транслювати сигнал українського радіо і телебачення за лінію розмежування

За лінією розмежування зможуть дивитись українське радіо і телебачення. Про це розповів Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання журналістів під час перебування у Тренінговому центрі підготовки поліцейських підрозділів поліції особливого призначення «КОРД» (с. Віта Поштова Києво-Святошинського району Київської області).

За його словами, використання вітчизняних розробок систем інформаційного захисту «дозволить ефективно блокувати антиукраїнське телерадіомовлення, вибірково блокуючи як аналогові, так і цифрові канали, які розповсюджують сепаратистську і російську пропаганду, і водночас не заважати роботі українського телерадіоефіру». 

О. Турчинов зазначив, що спочатку технологію, яка «на порядок дешевше, ніж іноземні аналоги», буде застосовано вздовж лінії розмежування, і після цього її використовуватимуть вздовж усього українсько-російського кордону.

Секретар РНБО України висловив переконання, що «незабаром на 30-50 км за лінією розмежування будуть слухати  українське радіо і дивитись українські телеканали».

Як повідомлялося раніше, керівництво Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації доповіло про детально розроблений проект інформаційного захисту, «який дозволить заблокувати антиукраїнське телерадіомовлення вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО».

Зважаючи на невідкладність реалізації цього завдання, Секретар РНБО України звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з пропозицією виділити з резервного фонду Уряду фінансові ресурси, необхідні для реалізації проекту.