Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату20.04.2017, 12:12

О. Турчинов: Сильна Українська держава – це запорука нашої незалежності та динамічного розвитку, це спільна справа усього Українського народу

Сильна Українська держава - це запорука нашої незалежності та динамічного розвитку, це спільна справа усього Українського народу. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, виступаючи в Києво-Могилянській академії перед слухачами міжнародної програми підвищення кваліфікації фахівців вищого виконавчого рівня сектору безпеки і оборони.

«Світ усвідомив, що попри санкції і економічні негаразди Російська Федерація ще довго залишатиметься джерелом агресії, безпекових загроз, генератором нестабільності у світі, - наголосив О. Турчинов. - У цій ситуації нам необхідно чітко визначити пріоритети».

За словами Секретаря РНБО України, найважливішим з них має стати розбудова «сильної національної держави, метою якої є захист життєво важливих інтересів українців, державного суверенітету, свободи і гідності, забезпечення економічного розвитку і суспільного поступу».

«Жорстку силу може зупинити лише сила. Агресію держави зупинить лише держава», - заявив він. «Допомагають тільки сильним, тим, хто захищається. Ми сподіваємося на підтримку партнерів, але маємо покладатися насамперед на власні сили», - додав О.Турчинов.

Секретар РНБО України зазначив, що Україна потребує ефективних Збройних Сил, спроможних захистити свою Батьківщину. Основні напрямки їх розвитку, сказав він, визначено у Стратегії національної безпеки, Воєнній доктрині і Стратегічному оборонному бюлетені. «Ці ідеї будуть закріплені у новому законі про національну безпеку, який розроблений у тісній співпраці з нашими іноземними партнерами», - повідомив О. Турчинов.

Не менш важливим державним завданням Секретар РНБО України назвав розвиток спроможностей розвідувальних і правоохоронних органів.

«Резерв часткових покращень майже вичерпаний. Нам потрібні рішучі і послідовні дії. Зважитись на них непросто, але тільки вони є рецептом виживання незалежної України. І головне, - це мають бути не безсистемні емоційні пориви, хай навіть продиктовані кращими патріотичними почуттями, а системна, високопрофесійна діяльність для досягнення єдиної мети. Надзвичайно важливо продовжувати реформаторський курс, не зірватися в безплідний і руйнівний популізм», - заявив О. Турчинов.

«Основне завдання нашої держави - захистити кожного українця, кожного громадянина, кожну родину від жахів війни і тиранії», - сказав Секретар РНБО України.

«Україна має всі підстави не тільки вижити, а й перетворитися на регіонального лідера, здатного захистити не тільки себе, але і своїх союзників. Тільки сильна, незалежна, національна держава здатна змусити рахуватися із своїми інтересами, змінити ставлення до себе, - зазначив О. Турчинов. - Сильна Українська держава - це запорука нашої незалежності та динамічного розвитку, це спільна справа усього Українського народу».

Фотогалерея